סטודיו לריקוד מרגרה

רק אצלינו מגוון רחב של עיסוי אירוטי בחולון הכי טובות בארץ שווה רצינית מחכה לך בדירה דיסקרטית ומפנקת לרגעים מיוחדים ושחרור אמיתי היכנס עכשיו לאתר. ישראל נייט קלאב פורטל למבוגרים הראשון בישראל מחכה לכם

סטודיו לריקוד מרגרה אהוב על קהילת הריקודים בוולינגטון כבר יותר מ-34 שנים, ומתמחה בג’אז, סטפס ובלט.

נערות ליווי בחולון; … פורטל סקס לדירות דיסקרטיות, שירותי נערות ליווי ועיסוי אירוטי מפנק – במרכז, בצפון ובדרום ישראל …

הסטודיו הוקם על ידי הבמאים מריה אראוג’ו ורנה מרגרה עוד בשנת 1981 על מסירותו לא רק להוראת הריקודים אלא גם להופעה של תלמידיהם המוכשרים.

לצד המחויבות שלהם לתלמידיהם, הסטודיו לריקוד מרגרה נותן עדיפות גבוהה לשימור ושמירה על אומנות הריקוד בחיים.

נערות ליווי בחולון; נערות ליווי בחדרה; נערות ליווי בהרצליה; נערות ליווי בבת ים; נערות ליווי בבני ברק; נערות ליווי בקרית אונו; נערות ליווי באור יהודה; נערות ליווי ברמת השרון; נערות ליווי בלוד

הסטודיו מציע שיעורים שבועיים לבני 2½-18 וכן שיעורי מבוגרים כמו יוגה, טנגו, סטרץ’ וטון (מגיל 18+), כולל שיעורי ריקוד לינדי הופ סווינג בכל יום רביעי בערב בשעה 19:00.

סטודיו לריקוד מרגרה הוקם בשנת 1993 על ידי סלמה מרגרה וכולל רמות שונות של אימון ריקוד. מטרת הסטודיו היא “אנו פועלים ליצירת רקדנים אמנותיים, בעלי אקספרסיביות ואנו שואפים להופיע בחן, אלגנטיות, יופי ויושרה”.

ריקוד יכול להעצים את הפרט והחברה כאחד. עבור Margara Dance Studio, המטרה שלהם היא די פשוטה: הם רוצים שאנשים ירגישו טוב כשהם רוקדים על ידי יצירת סביבה מכבדת שדואגת יותר ליצירתיות מאשר לשלמות.

גליה מרגרה נולדה במצרים ב-22 באוקטובר 1953. את לימודיה החלה בגיל שנתיים וחצי בבית ספר קטן לבלט, שם למדה ריקוד ונגינת פסנתר.

מסאזיסטית פצצת על מושלמת לאירוח בדירה פרטית בחולון. בוא היום לפינוק אמיתי בדירה דיסקרטית ושקטה – סקס פסיכי פורטל מבוגרים ישראלי

לאחר מכן היא המשיכה את לימודיה בבית הספר ג’ויה ברנשטיין, ואחיה הצטרף לאנסמבל מחול מבוסס כדי להמשיך את תשוקתו לכימיה וקרא לגליה כמחליפו. גליה למדה שם ריקוד כעשר שנים, לפני שהחלה שיעורים פרטיים אצל גופרודיס במילי, שהיה אחד המורים הטובים לבלט באותה תקופה.

השיעורים הפרטיים היו נמשכים שעות מדי יום כשהתברר שלגליה יש פוטנציאל וכישרון עצום. גליאנה שילבה את כל מה שלמדה משיעורים פרטיים עם לימודים בבתי ספר כדי לספק לתלמידים בסטודיו לריקוד מרגרה תוכנית לימודים עשירה המשלימה ומתקדמת הן באמנויות התיאטרון הקלאסיות והן באמנויות התיאטרון העכשוויות ברחבי העולם.

LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram